WhatsApp İletişim
 0850 888 00 38

MÜŞTERİ GİRİŞİ

TELEFON İLE DESTEK

0850 888 00 38
Telefon ile destek almak için lütfen arayın !

Responsive Web Tasarım

Sınırları zorlamıyoruz... Sınır ne ise tasarımı ona göre dizayn ediyoruz.

Son teknolojilerle birlikte sizlere en kaliteli ve en hızlı Web tasarım hizmetlerinin yanı sıra özel tasarım hizmetleri sunan Kayseri merkezli firmamız, 2005 yılından bu güne kadar %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Web tasarımının yanı sıra Responsive Web Tasarım, İtibar yönetimi, Sosyal medya danışmanlığı ve E-ticaret konularında başarılı ve uzman ekibimizle ilerlemeye devam ediyoruz.

Tüm web tasarım hizmetlerimiz SEO uyumlu olarak tamamlanırken ayrıca mobil uygulama çalışmalarımız da devam etmektedir.
Responsive Web Tasarım, uyumlu web tasarımı anlamına gelmektedir. Son zamanlarda adından sıkça bahsedilmektedir. Çünkü daha çok yeni bir uygulamadır ve 2010 yılında ortaya çıkmıştır. Web sitesinin mobil ya da tablet cihazlarından girildiğinde site içerisindeki yazı ve resimlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenmesiyle oluşmaktadır.

Ayrıca 3 kademeli olarak desktop, mobil ve tablet versiyonu olarak tasarlanabilir. Bilindiği üzere web sitelerine mobil uyumlu cihazlardan giriş yapıldığında ziyaretçiler direkt olarak siteyi görüntülemekte zorluk yaşayabilmektedir. Girilen site Responsive Web Tasarım işleminden geçmemişse takip etmek istedikleri alanı rahatlıkla okuyamazlar. Kısıtlı bir alan gibi karşınıza çıkan bu durumun önüne geçmek için Responsive tasarım yapılması gerekir.

BİLGİLENDİRME

Responsive tasarım uygulanmış olan sitelere giriş yapıldığında menüler şekil değiştirir ve daha çok üst kısımdan açılarak şekilde pratik bir versiyona dönüşür.

Kullanılan fontlar alt alta gelir ve ekrana zoom yapmadan kolayca okunabilir. Bunun yanı sıra mobil versiyonda önem derecesi düşük olan kategori ve elementler gizlenebilmektedir. Ziyaretçi de bu durumda rahatlıkla mobil sitede gezinebilir ve istediği her bilgiyi kolaylıkla takip edebilir. Firmamız da bu konuda Responsive Web Tasarım ihtiyaçlarınızı başarılı bir şekilde karşılarken en uygun fiyatlarla yüksek memnuniyet garantisi sunmaktadır.

Responsive Web Tasarımın yararlarına da bakacak olursak;

01

Kolay Kullanım Sunar

En büyük faydası sitelerin kullanıcısına ekranı büyütmeden sadece aşağı ya da yukarı hareket ettirerek kullanım kolaylığı sağlamasıdır.

02

Uygun Çözünürlük Kalitesi

Her bir çözünürlük için farklı bir site tasarımı yaptırmak yerine sadece responsive web tasarımı kullanarak ve yine tek bir domain altında tüm cihazlar için uygun çözünürlük kalitesi sunar.

03

SEO Uyumlu

Responsive Web Tasarım SEO uyumlu olarak oluşturulmakta ve arama motorlarının da istediği yapıya kavuşmasında öncü rol oynamaktadır. Ayrıca sitenin URL’si aynı yapıda kalacağı için daha hızlı bir şekilde aratma şansı yakalanabilmektedir.

04

Maliyeti Düşüktür

Birden çok site oluşturmak yerine tercih edilecek olan bu tasarımı daha düşük maliyetlerle karşılayabilirsiniz. Bu hizmet ileri derecede bilgi gerektirir ve tüm tarayıcılar için uygun işlemlerin yapılması önemlidir.

ÖNEMLİ !

Web sitelerinize büyük değer katan Responsive Web Tasarım sayesinde mobil cihazlardan sitenize girişlerin çok daha kaliteli bir şekilde yapılabileceğini unutmayın.
Günümüzde mobil cihazların kullanımı her geçen gün arttığı için responsive olarak tasarladığımız web sitelerinizi kısa sürede teslim ederken, herhangi bir sorun yaşamayacağınızı da garanti ediyoruz. Firmalarınızın web sitelerine giriş yapan kullanıcılar görüntü kaybı yaşamadan sizi kısa sürede arama motorlarında da bulabilmektedir. Web tasarımı hizmeti kapsamında sizlere sunduğumuz Responsive Web Tasarım sayesinde alacağınız hizmetten memnun kalacak ve web sitenizi uzun yıllar aynı çözünürlükte kullanabileceksiniz.

Bu hizmetin yanı sıra özgün web tasarım ve dijital tasarım seçenekleriyle sizlere kaliteli bir hizmet sunan firmamız ayrıca gelişmiş yazılımlar ile birlikte web tabanlı gelişmiş yazılım uygulamaları ihtiyaçlarınızı da gidermektedir. Hedef kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına göre kurumsal web tasarımı, Responsive Web Tasarım ve mobil sitelerin hazırlanmasının yanı sıra kurumunuza farklı bir değer katacak logo ve katalog tasarımlarıyla yardımcı olmaya devam ediyoruz. Sizler de düşük bir bütçe ile yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Web tabanlı olarak gelişmiş yazılım ve uygulamaların yanı sıra portal geliştirme ve otomasyon hizmetlerinde de yılların verdiği deneyim sayesinde başarılı işler çıkarmaya devam ediyoruz.

Teknolojiyi sürekli takip eden firmamız, müşteri memnuniyetine önem vererek ekonomik ve zamanında teslimat garantisini kalite standartlarına uygun bir şekilde sürdürmektedir. Daha çok CSS3 ile beraber kullanılmaya başlanan Responsive Web Tasarım, farklı ekranlara göre yerleşimi de farklı olan uyumlu web sayfasıdır ve ciddi bir uğraş gerektirir. Bilgisayar ekranı dışında akıllı cihaz ve tabletlere göre tasarlanan bu uygulamada pratik mobil sitesi olarak dikkat çekebilir ve satış sitelerinizdeki kârlılığı artırabilirsiniz.

Hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil. E-ticaret sitesi oluşturmak isteyen tüm müşterilerimize de kaliteli hizmet sunmanın gayreti içindeyiz. Firmaların ürünlerini rahatlıkla tanıtabileceği ve Online satışlar gerçekleştireceği e-ticaret sitelerinde SEO uyumlu hizmetler sunuyor ve bu sitelerinizi de yine Responsive Web Tasarım sayesinde mobil cihazlara uyumlu hale getiriyoruz. Kurum içi web uygulamaları ve her türlü portal yazılımlarında da firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi anlamında sitenizin içeriklerinin bakım ve güncellenmesi de firmamız tarafından sağlanabilir. Yani web sitelerinizde oluşabilecek hataların giderilmesi işlemi ihtiyacınıza göre yeni eklentiler eklenerek karşılanabilmektedir. Dijital pazarlama konusunda da sizlere gereken desteği sunmaya devam ediyoruz. Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda tüm bu hizmetlerden ekonomik fiyatlar karşılığında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sizlerle birlikte çıktığımız bu yolda başarılı ve öz güvenli çalışmalarımızı yurt içi ve yurt dışına sunuyor ve bu anlamda her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Daha önceleri kullanılan 600x800’lük ekran çözünürlüklerine karşı artık 1366x768 gibi ekran çözünürlükleri kullanılmaya başlanmıştır. Teknoloji bu kadar hızlı bir şekilde ilerlerken kullanıcılar da netbook ya da tablet gibi cihazlara önem göstermeye devam etmektedir. Bunun yanında firmalar yeni ürünlerini sürekli olarak piyasaya sürdüğü için biz web tasarımcılar da anlık takibi sürdürerek siz değerli müşterilerimiz için bu bilgilere ulaşmanızı en kısa sürede sağlamaya çalışıyoruz. İhtiyaçların artması durumunda çözünürlük kalitesinin de yükselmesi beklendiği için bu tür çalışmalar hız kazanmıştır. Web sitelerini monitör boyutlarına bakarak tasarlamak çok uğraştırıcı bir işlem iken artık android cihazların mobil versiyonlu siteleri desteklemesiyle birlikte yüksek çözünürlükte web tasarım hizmeti verilmesi gerekmektedir. Bu hizmetler için de firmamız gerekli desteği sunarak herhangi bir tasarım sorunu ile karşılaşmadan siteleriniz responsive olarak tasarlıyor ve uzun süre kullanılmasını garanti ediyoruz.

Sonuç olarak Responsive Web tekniği ile mobil uyumlu ara yüze sahip olan sitelerin çözünürlüğü artırılmış ve kullanıcı beklentileri karşılanmıştır. Yoğun taleplerle karşılaşıldığı için her firmanın bu hizmeti alması gerekmektedir. Ayrıca bu uygulama cihazdan bağımsız bir şekilde aynı deneyimi yaşatabilme özelliğine de sahiptir. Bilgiye ulaşma hızı ve bilgiyi kullanıcıya sunma anlamında en iyi yöntem olan responsive tasarım ile birlikte ürettiğimiz çözümler kalıcı bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Firmamız yıllardan beri tüm bu konularda gerekli hizmeti çok kısa ve kaliteli bir şekilde sunmakta ve bütçenizi zorlamadan karşılamaktadır. Sizler de kurumsal kimliğinizi güçlendirmek ve daha iyiye doğru yol alabilmek için web tasarımın yanında responsive tasarım hizmetlerini almalı ve web sitenizi mobil anlamda da güçlendirmelisiniz. Günümüzde her firmanın bu hizmeti aldığını ve oldukça memnun kaldığını söyleyebiliriz.
BANKA HESAP NUMARAMIZ
medyator
Alıcının Adı : FORS BİLİŞİM YAZILIM DONANIM OTOMASYON VE ARGE HİZ.SAN.TİC.LTD. ŞTİ.
Hesap No : 6297267
Şube Kodu : 421 - KAYSERİ
IBAN : TR24 0006 2000 4210 0006 2972 67
YUKARI

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN !

ŞİFRE HATIRLATMA