WhatsApp İletişim
 0850 888 00 38

MÜŞTERİ GİRİŞİ

TELEFON İLE DESTEK

0850 888 00 38
Telefon ile destek almak için lütfen arayın !

ONLİNE SATIŞ YAZILIMLARI

Özel tasarımların yer aldığı firmamızda kesinlikle hazır şablon kullanılmaz ve sizlerin ek taleplerine anında yanıt verilir.

Günümüzün önemli hizmetlerinden olan E-Ticaret yazılım dünyasıyla tanışmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. 2005 yılından günümüze kadar sunduğumuz kaliteli ve başarılı çalışmalar ile birlikte son zamanların en iyi tasarımlarını sizlerle buluşturuyor ve bir dünya markası olma yolunda sağlam adımlar atmanızı destekliyoruz. Ayrıca E-Ticaret sitelerinin danışmanlık hizmetleri de tarafımızdan sunulmaya devam ediliyor. Alacağınız hizmetlerden sonra %100 memnuniyetiniz sağlanacak ve itibar yönetimi, web tasarımı, sosyal medya danışmanlığı ve mobil uygulama konularında da gerekli hizmeti talep edebileceksiniz.

Sizlere sunacağımız E-Ticaret paketleriyle beraber bu sektörde yeniden başlıyor olabilir veya mevcut sitenizde yaşadığınız sorunların çözümü için bizlere ulaşabilirsiniz.

10 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi paketlerle çözümler öneriyor ve yine ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun fiyatlı çözümlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Bu anlamda öncelikle profesyonel bir E-Ticaret hizmeti verdiğimizi söyleyebiliriz. Hosting, alan adı ve güvenlik seçeneklerinin yanı sıra ödeme alt yapıları ve yedekleme gibi unsurları bir bütün olarak sunuyoruz.

Küreselleşme kavramının her geçen gün arttığı dünyada piyasalarda kalıcı olmak için E-Ticaret konusunda gerekli bilgilere sahip olmanız gerekecektir. Bunun için de bilgi ve teknolojiyi beraber yoğurabilen firmalardan hizmet almanız önemlidir. Yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri takip eden profesyonel ekibimiz ile birlikte elektronik ticaretin en avantajlı dünyasıyla tanışabilirsiniz. Bilgi ve iletişim araçlarındaki gelişmelerin artık ticaretle entegre olduğu günümüzde karşımıza çıkan bu kavram, doğrudan tüketiciye ulaşmanın en hızlı adresi ve en verimli yöntemidir. Küresel pazarlarda faaliyet gösteren firmalar, daha geniş Pazar kitlelerine ulaşmak için E-Ticaret hizmeti sunmaktadır. Bu sayede maliyeti azaltarak kârlılık oranını artırmaya devam ederler. Gelecek dönemlerde ise küresel bazda bu kullanım devam ederek yüksek kârlılık oranlarını da beraberinde getirecektir.

Kullanıcı dostu kolay kullanım özellikleriyle birlikte sunulan e-ticaret siteleriniz ayrıca yönetim süreçlerinin çok hızlı ve kolay bir şekilde yönetilebilmesi açısından uygun çözümlerle hazırlanmaktadır. Sizler de Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanabilirsiniz. E-Ticaret siteleriniz için SEO uyumunun önemini de unutmamak gerekiyor. Sadece reklam ile değil, başarılı sonuçlar almanın bir diğer yolu kesinlikle arama motoru optimizasyonunun da tamamlanmasıdır. Yüzlerce tasarım seçeneği arasından birini seçerek düzenleme yapabilir ya da tercihlerinizi sadece firmamıza bırakabilirsiniz. Bunun yanı sıra ihtiyacınız olan tüm pazarlama araçlarını da Online satışlarınızı artırmak amacıyla kullanabilirsiniz.

E-TİCARET SİSTEMLERİ

E-Ticaret sistemlerimizin özellikleri;

 • Öncelikle ihtiyaca özel e-ticaret sistemleri geliştirdiğimizi unutmayın.
 • Birden fazla seçenekle oluşturduğumuz siteler ayrıca kategori resimleriyle desteklenmektedir.
 • Birden fazla kriterde sitenin dilediğiniz yerine ekleyebileceğiniz Slider özelliği bulunur.
 • Ürünler için çok hızlı bakış sistemimiz mevcuttur.
 • Ürün resimlerini farklı zoom’larda ayarlayabiliyorsunuz.
 • Ürünlerin detaylarını incelerken bir önceki ve sonraki ürün için görünüm sağlayabiliyorsunuz.
 • Alışverişleri tek sayfa üzerinden tamamlayabilme özelliği sunuyoruz.
 • Geliştirilmiş SEO özelliği ile birlikte arama motorlarının istediği kriterlere sahip olma özelliğini kullanabiliyorsunuz.
 • Gelişmiş Ticket sisteminin özelliklerinden yararlanabilirsiniz.
 • BİLGİLENDİRME

  Artık günümüzde 3D Secure yöntemi daha güvenli bir alışveriş yöntemi olarak bilinmektedir.

  Güvenliğiniz için SSL sertifikası olmayan sitelere itibar etmeyin ! Hazırladığımız projelerde 256-bit ssl sertifikaları kullanmaktayız.

  Sanal pos entegrasyonlarınız firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bankalara ek olarak Online Ödeme Sistemleri mevcuttur. Tercihinize göre bu sistemlerin de entegrasonu tarafımızdan yapılabilmektedir.

  E-Ticaret yönetimi sayesinde zaman ve süreçten kazanabilirsiniz. İşlerinize daha pratiklik katacak olan bu sistem aynı zamanda çalışma süreçlerinizi hızlandıracaktır. Gelişmiş ürün arama özelliği sayesinde belirli kriterlere göre arama yapabilir ve yayınlarınızı tarih aralıklarına göre yönetebilirsiniz. Siparişlerinizin ilk aşamasından sevkiyatına kadar olan tüm süreçlerin takibi ve yönetimi bu şekilde kolaylaştırılabilmektedir. Ayrıca E-Ticaret sayesinde kargo, siparişlerin iptali ya da iadeleri gibi süreçleri siteniz üzerinden anında görüntüleyebilirsiniz.

  Ürünlerinizin alıcılarına ulaşmasında doğru satış yolunu saptamak çok önemlidir. Bu anlamda pazarlama ve bütçelerinizi hazırlayarak müşterilerinize özel pazarlama ve kampanya çalışmalarını yapabilirsiniz. Belirttiğiniz hedefler doğrultusunda gerekli ek çalışmaları da sağlayan firmamız Google ve sosyal medya reklamları hizmetlerini de sunmaktadır. Müşterileriniz ile yakın bir iletişime geçmek ve marka imajınıza değer katmak adına tüm sosyal medya platformlarını kapsayan iyileştirme çalışmalarımızı da sunmanın mutluluğunu yaşamaya devam ediyoruz.

  Bir E-Ticaret sitesinde ziyaretçiler için olması gereken temel özellikler ise şu şekildedir;

  • Hızlı çalışma,
  • Güven veren bir görünüm,
  • Alışveriş adımlarının kolay olması,
  • Alışveriş geçmişinin rahatlıkla görüntülenebilmesi,
  • Ödeme alternatiflerinin farklılığı,
  • Alışveriş durumlarındaki değişimler,
  • Alışveriş adımlarının yönlendirilmesi,
  • Müşterilerin sorularının yanıtlanabilmesi için SSS yani sıkça sorulan sorular bölümünün olması gerekir.

  E-Ticaret site sahipleri ise sitelerine gelişmiş sipariş raporlamalarının yanı sıra ödeme alternatiflerinin çeşitliliği gibi alanlarda hizmet almalıdır. Bununla beraber esnek kampanya yönetimini sağlamalı ve bilindiği üzere SEO çalışmalarının yapılması gerekir. Firma olarak tüm bu hizmetlerin tamamını uygun fiyatlarla sizlere sunuyor ve alanında lider olma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden biri de teknik destektir. Bu hizmette alt yapının gelişmesi için çalışan firmamız ayrıca yazılım ve tasarımlarla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşır. Bunun yanında site ile ilgili tüm bilgilendirmeleri de sizlerle paylaşır. 7/24 profesyonel bir çalışma sunan firmamıza dilediğiniz her an ulaşabilir ve site sahiplerine yönelik olan çözümler üretirken sizler de görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

  E-Ticaret hizmetleri olarak doğru alt yapıya karar vermek çok önemlidir. Sektörde sürekli artan sitelerle beraber e-ticaret firmalarında da ciddi bir artış gözlemlenmiştir. Kaliteli bir hizmetin yanı sıra sunulacak olan e-ticaret desteklerinin özel olarak hazırlandığını da söylememiz gerekiyor. Yine son zamanlarda e-ticaret hizmetlerinde önemli olan görselliğin yanında SEO uyumlu olmasıdır. Arama motorlarında ne kadar üst sıralarda olursanız, müşterilerinizin size ulaşma şansı o kadar kolay olacaktır. Sosyal medya bağlantıları ve pakete göre yapacağınız seçimler de ekstra olarak sizlere yansımaz. Firmamız bu konuda sitenizde olması gereken tüm bağlantıları sitenize ekliyor ve seo uyumlu bir alt yapı oluşturuyor. Bir e-ticaret hizmetinin içinde ayrıca renk seçimleriyle beraber fatura modülleri, Pazar yerleri entegrasyonları ve daha pek çok gelişmiş özellik kullanılmaktadır. Bu özellikler seçeceğiniz pakete göre değişir. Video ve görsel sunumlar da firmamız tarafından sunulan e-ticaret hizmetleri arasında yer almaktadır.

  2005 yılından günümüze kadar aralıksız bir şekilde mobil uygulama, web tasarım ve responsive tasarımın yanı sıra SEO hizmetleriyle birlikte binlerce müşterimize ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Ayrıca Kayseri merkezli firmamızdan Türkiye ve yurt dışındaki tüm müşterilerimize hizmet sunuyor ve özel tasarımlarla beraber yüksek memnuniyet garantisi veriyoruz. Hazırlanacak olan tüm web sitelerinde hazır şablon kullanılmamakta ve tamamen özgün tasarımlar tercih edilmektedir. %100 memnuniyet ilkesinden taviz vermeyerek çok daha hızlı ve kapsamlı teknik destek hizmeti sunarken en son teknolojilerden yararlandığımızı da bilmeniz gerekiyor. Bu hizmetlerin yanı sıra Google partner ajans hizmetlerinin de başarılı bir şekilde sizlere sunulduğunu unutmayın. 1000 ve üzerindeki müşterilerinin tim web çalışma taleplerini karşılayan firmamıza günün her saati ulaşarak taleplerinizi bildirmeniz yeterlidir. Uzman ekiplerimiz kısa sürede ve en kaliteli biçimde sunacağı çalışmaları anında sizlere aktarır ve sanal âlemde başarılı bir imaj oluşturmanızı sağlar.
  BANKA HESAP NUMARAMIZ
  medyator
  Alıcının Adı : FORS BİLİŞİM YAZILIM DONANIM OTOMASYON VE ARGE HİZ.SAN.TİC.LTD. ŞTİ.
  Hesap No : 6297267
  Şube Kodu : 421 - KAYSERİ
  IBAN : TR24 0006 2000 4210 0006 2972 67
  YUKARI

  PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN !

  ŞİFRE HATIRLATMA