WhatsApp İletişim
 0850 888 00 38

MÜŞTERİ GİRİŞİ

TELEFON İLE DESTEK

0850 888 00 38
Telefon ile destek almak için lütfen arayın !

İtibar Yönetimi

Firmamız 2005 yılından bugüne kadar sürdürdüğü başarılı hizmetleri İtibar Yönetimi olarak da devam ettirmektedir. Bu hizmeti sizlere sunarken sosyal paylaşım haritalarınızı oluşturuyor ve gerekli araştırmaları yaparak sosyal medyadaki itibar yönetiminizi destekliyoruz. Kurumsal sosyal sorumluluk uygulamalarının itibar yönetimi ile mümkün olduğunu ve iş sonuçlarına göre elinizde olması gereken verilerin sizlere sunulması gerektiğini de unutmayınız. Şirketinizin gündemine bu hizmeti ekleyerek prestij kaybını önleyebilir ve sosyal medyada aktif bir şekilde rol almaya devam edebilirsiniz.

Kişilerin vakitlerinin çoğunu sosyal medyada geçirmeye başlaması üzerine markalar için de Online İtibar Yönetimi konusu gündeme alınmıştır. Markaların sosyal medyada sunduğu ürünleri hakkında konuşulanları takip etmesi ve olumsuz yorumları da takip ederek hızlı bir şekilde aksiyon alması çok önemlidir. Sosyal medya, kişilerin her düşüncesini paylaştığı bir yer halini almışken, ürün ve markalar için de yapılan tüm düşüncelerin takibi önemlidir. İnternet üzerinde markanız hakkında olumlu bir yorum yapıldığında bu içeriği ön plana çıkarabilir ve itibarınıza katkı sağlayabilirsiniz. Olumsuz bir yorum ile karşılaştığınızda ise doğru yönetim tekniklerini uygulayarak Online itibarınızın korunmasını sağlayabilirsiniz. İtibar Yönetimi için firmamızdan kaliteli bir şekilde destek alabileceğiniz unutmayın.

Bu hizmetler için sunduğumuz uygulamalardan da bahsediyor olacağız. İlk olarak SEO yani arama motoru optimizasyonuyla itibar yönetimi sağlayabilirsiniz. İnternet kullanıcılarının yaklaşık %80’i bir ürünü almadan önce internet üzerinden araştırma yapmaktadır. Bunu da en çok Google üzerinden gerçekleştirir. Böyle bir durumda ilk temasta markanız ile karşılaşmak için mutlaka SEO çalışmalarının yapılması gerekir. Google’da ilk sayfada yer almak itibar yönetimi için önem arz eden bir durumdur.

Bir diğer husus ise web sitenizde bulunan içerikleri optimize etmek olacaktır. Web siteniz bu konuda en önemli iletişim aracı olduğu için ürünleriniz hakkındaki olumsuz yorumların olumlu bir düşünceye dönüşmesi için içerikler oluşturulmalıdır. Firmamız bu konuda da gerekli tüm desteği sizlere sağlar ve negatif yorumları pozitife dönüştürecek içerikleri sizlerle paylaşır. Web siteniz için içerik sağlarken ayrıca hedef kitlenizin Google üzerinden yapacağı aramalarda kullanacağı anahtar kelimeleri seçiyor ve gerekli desteği vermeye devam ediyoruz.

İtibar Yönetimi için sosyal medyada aktif olmak yeterli değildir. Müşterilerinizle kurulacak diyalogların da önemi büyüktür. İnternet ortamında markanız hakkında öne sürülen olumsuz düşünceleri ortadan kaldırmak için hedef kitlenizle iletişim kurmanızı da sağlıyoruz. Bu konuda dijital PR stratejilerinizi belirliyor ve doğru zamanda gündem ve müşterilerinizi takip etmenizi sağlıyoruz. Etkileşimi artırmak için takipçilerinize yaratıcı sorular ileterek gelecek yanıtlara göre hareket ediyoruz. Bunun yanı sıra markanızı yansıtan farklı paylaşımlar da firmamız tarafından kitlelere iletilmektedir.

İtibar Yönetimi konusunda önemli olan bir diğer durum, kullanıcı kaynaklı içeriklerin oluşturulmasıdır. Yani dikkatli bir taslak planı oluşturuyor ve markanızın sürekli ön plânda olmasını sağlıyoruz. Bununla birlikte markanızı ziyaret eden kullanıcılar ile birlikte soru-cevap seansları oluşturuyor ve bu seansları sosyal medyada paylaşarak itibarınızı artırıyoruz. Takipçi listenizle sosyal bağ kurmayı da çok önemsiyoruz. Sunduğumuz yaratıcı içeriklerle yapılan sosyal medya etkileşimlerini artırarak takipçilerinizin sayısını da artırıyor ve kurumsal bir itibar yönetimi kazandırıyoruz.

Sosyal medyanın artık toplumun her kesimine hitap etmeye başlamasıyla beraber dijital platformların önemi de artmıştır. Birçok marka ve şirketlerin tanıtımı için kullanılan sosyal medya üzerinden sınırsız bir tanıtım olanağına sahip olurken ayrıca İtibar Yönetimi konusunda da gerekli desteği almanız gerekiyor. Örneğin bir marka hakkında kötü bir deneyim yaşayan kullanıcının yazdığı olumsuz içerikler kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşabilir ve markanızın itibarı olumsuz yönde etkilenebilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için bu hizmetin alınması zorunluluğunu gündeme getiren firmalar, profesyonel bir çalışma sunarak markanızın ürün ya da hizmetleriyle ilgili olumsuz içerikleri, hazırladığı çalışmalar ile tam tersine çevirebilmektedir. Bu hizmetlerde kesinlikle iyi analiz ve dikkat gereklidir. Büyük kitlelere kısa sürede yayılabilen yorumlar ile birlikte ciddi anlamda zarar uğrayan pek çok firma ve marka bulunur. Bu yüzden uygun bir bütçe ile İtibar Yönetimi konusunda firmamızda 7/24 destek alabilirsiniz.

İlk olarak firmanızı Google’da aratırken markanızı görecek olan kullanıcılar, web sitenizdeki içerikleri okumaya başlar. Ya da yayınlanan haberleri düzenli bir şekilde takip etmeye başlar. Bu açıdan bakıldığında web tasarım ve SEO hizmetlerinin de İtibar Yönetimi ile eş değer olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü sosyal medyada ön plânda olmak için markanızın resmi sitesinde bir SEO çalışmasının yapılmış olması gerekiyor. Kişisel blog ya da internet sitelerinde de bu paylaşımları destekleyerek Google’ın dikkatini çekebilir ve daha büyük kitlelere ulaşmanızı sağlayabilirsiniz. Tam da bu noktada firmamızdan alacağınız destekler sayesinde markanızın itibarını koruyabilir ve sorunsuz bir şekilde tercih ettiğiniz sektörde ilerlemeye devam edebilirsiniz.

Sosyal medyanın itibar yönetimini direkt olarak etkilediği günümüzde, başarılı ve profesyonel ekibimiz sayesine bu durumların ortaya çıkması engellenebilir. Bu konuda hizmet veren pek çok firma vardır ve bunlar arasından mutlaka en çok referansı ve takipçisi olan firmaları seçmeniz gerekir. Ayrıca sosyal medya araçlarını uygun bir şekilde kullanabilen firmamız binlerce müşterisine İtibar Yönetimi konusunda destek olmuş ve Google arama motorunda ek olarak gerçekleştirdiği çalışmalarla birlikte sekronize çalışmalarını da desteklemektedir. Bu konudaki hizmetlerimiz arasında yer alan olumsuz içerik ve haber kaldırma, özel hayatın korunması, marka ihlalleri ve sahte hesap kapatma gibi hizmetlerimizle birlikte günümüzün en uygun çalışmalarını sunmaya devam ediyoruz.

Sosyal medyadaki tüm içeriklerinizin takip ve analizini yaparak düzenli bir şekilde raporluyor ve Online itibarınızı yönetiyoruz. Algı değişimlerini analiz etmek için ise sizlere detaylı bilgiler aktarıyoruz. Markanızla ilgili bir kriz durumunda sizlere bu süreçte danışmanlık ederek kriz sürecini en verimli bir şekilde yönetiyoruz. Ayrıca krizin yayılma ve gelişim sürecini takip ediyor ve yine düzenli bir raporlama tekniğinden yararlanarak uygulanacak yönetim tavrının belirlenmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizle eş zamanlı gerçekleştirilen bu çalışmalar ile yüksek memnuniyet garantisi sunuyor ve yaşanan krizleri kalıcı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Sosyal medyanın önemi her geçen gün arttığı için İtibar Yönetimi konusunda mutlaka destek almanız gerekecektir. Kişi ya da markalara yönelik olarak yapılan karalama faaliyetleri arttığından dolayı itibar kayıplarını engellemek adına gerekli önlemlerin alınması gerekir. Firmamız bu anlamda 2005 yılından beri sürdürdüğü çalışmalar sayesinde başarılı itibar yönetiminin yanında web tasarım, responsive tasarım, SEO hizmetleri, Google Partner Ajanslık hizmeti gibi pek çok konuda markanızın faaliyetlerini desteklemeye devam etmektedir.

Kayseri merkezli firmamızla hemen iletişime geçerek gerekli desteği almaya başlayabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizde özgün tasarımlar hazırlıyor ve son teknolojilerden yararlanmaya devam ediyoruz. Bu hizmetleri sürdürürken sadece yurt içindeki müşterilerimize değil, yurt dışındaki müşterilerimize de başarılı ve uygun fiyatlı çözümlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz. Marka ya da ürünlerinizin gerekli desteği alarak büyük kitlelere ulaşmasında önemli bir rol oynayan firmamız, gerekli tüm analizleri yaptıktan sonra çalışmalarına başlar ve gerek SEO gerekse itibar yönetiminin yanı sıra internet üzerinden verilecek reklamların oluşturulma sürecini de yönetmektedir.

BANKA HESAP NUMARAMIZ
medyator
Alıcının Adı : FORS BİLİŞİM YAZILIM DONANIM OTOMASYON VE ARGE HİZ.SAN.TİC.LTD. ŞTİ.
Hesap No : 6297267
Şube Kodu : 421 - KAYSERİ
IBAN : TR24 0006 2000 4210 0006 2972 67
YUKARI

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN !

ŞİFRE HATIRLATMA