WhatsApp İletişim
 0850 888 00 38

MÜŞTERİ GİRİŞİ

TELEFON İLE DESTEK

0850 888 00 38
Telefon ile destek almak için lütfen arayın !

Network Marketing Sistem


E-Ticaret & Network Marketing sistem içerisinde birçok farklı yoldan para kazanmaplanına sahip olursunuz. Bu kazanç yöntemlerini başlıklar olarak sıralamak gerekirse.

  1. Kendi ürün alışverişlerinizden.
  2. Direk ürün satışlarınızdan.
  3. Network Marketing üyelik sisteminden.
  4. Network Marketing alışveriş sisteminden
  5. Satış ortaklığı sisteminden
  6. Satılmasını istediğiniz bir ürününüz var ise sisteme ekleyerek satabilir
ve ilerde düzenlenecek bir çok kampanya ile para kazanabileceksiniz. Şimdi bu başlıkları ele alalım.

1. Kendi Alışverişlerinizden

E-Ticaret & Network Marketing sisteminin en büyük avantajlarından birisi budur. Normalde network marketing şirketlerinin ürün çeşitliliği çok geniş olmaz. Bazı sektörlere ait ürünleri barındırırlar. Bu genelde sağlık, giyim, temizlik, kozmetik yada farklı bir sektörü olabilir. Kısacası ürün yelpazesi genellikle tek bir alana hitap eder. Bu şirketlerin üyeleri bu ürünleri hayatları boyunca indirimli alabilirler çünkü kazanç planına dahil olmuşlardır. İşte aynı şey E-Ticaret & Network Marketing sistemi içinde geçerli ama tek ve büyük bir farkla. Siz E-Ticaret & Network Marketing sisteminin kazanç planına bir kere dahil olduğunuzda sistemde bulunan binlerce ürünü hayatınız boyunca indirimli alabilirsiniz ve bu indirimler tatmin edici olur.

2. Direk Satışlarınızdan

Şuan bir e-ticaret sitesi açmak için ciddi miktarlarda para harcamanız gerekir. Bazı firmalar ise kendi ürünlerini müşterilere sattırabilmek için onların adına çalışan bir e-ticaret sitesi hazırlayıp verirler ama bunu karşılığında ciddi rakamlar isteyerek yaparlar. Bu rakamlar minimum 1 milyarın üzerinde olur genellikle. Ayrıca böyle bir e-ticaret sitesinde sadece direk satışlardan komisyon alırsınız. bir network marketing sistemi oluşmaz alışverişlerde.

E-Ticaret & Network Marketing sistemi ise çok makul bir fiyat karşılığında binlerce ürün çeşidi olan bir web sitesini sizin hizmetinize sunar. Sizin vasıtanızla bu web sitesinden yapılan her alışverişten siz komisyon alırsınız. Ayrıca ürünü alan kişiler başka birisine sistemden bir ürün sattıklarında yine bundan da komisyon alırsınız ve diğer kişinin sattığı ürünlerden de komisyon alırsınız. Bu sonsuz derinliğe kadar devam eder..

Şöyle düşünün ufak bir bedel karşılığında binlerce ürünlü bir ticaret haneniz olacak ve bu ticarethanenin sizin canınızı sıkacak hiç bir sorunu olmayacak. Çalışan derdi yok, insanlarla yüz yüze kalmazsınız, kargo yapmanıza gerek yok, ürün depolama sıkıntısı yok, ürün tedariki sorununuz yok, teknik servis yok…Kısacası hiç bir sorun yada sıkıntı olmadan binlerce ürün çeşitliliği olan bir siteniz e-ticaret siteniz olacak.

Devlete vermeniz gereken vergi ise primlerinizden %20 stopaj vergisi olarak kesilip otomatikman devlete sizin adınıza yatırılıyor. Yani vergi takibi derdiniz de yok.

Şimdiye kadar söylediklerimi tam olarak kavrayabilmek bazılarınıza zor gelebilir, inanmayanlarınız da çıkabilir aranızdan bu gayet normalde çünkü inanılmaz bir ticaret modelinden bahsediyoruz fakat tüm bu söylediklerim gerçek ve sıkı durun daha yeni başlıyoruz!

3.Network Marketing Sistemi ile Üyelik Primlerinden

Evet. Geldik işimizin kilit noktalarından ilkine! Bu sistemde çalışırken en çok para kazanabileceğiniz bölümlerden birisi bu.

Bu sistemde üyelik primlerinden nasıl para kazanıldığını anlamak için seviyeleri ve prim oranlarını iyi kavramak gerekiyor çünkü üyelik primleri seviye farklarına göre belirleniyor. Buraya tüm seviyeleri ve prim oranlarını uzun uzun yazmak istemiyorum ücretsiz ön üyeliğinizi gerçekleştirdiğinizde zaten ayrıntılı tanıtımın yapıldığı sayfaya yönlendirileceksiniz.

Burada belirtmek istediğim nokta şu Network Marketing sistemlerinde kademeler ve seviyeler vardır. Siz sadece kendi bulduğunuz üyelerden değil, üyelerinizin bulduğu üyelerden ve üyelerinizin bulduğu üyelerin bulduğu üyelerden… şeklinde uzar gider; prim alırsınız. Sonsuz derinlikte alt kademe üyelerinizden hem üyeliklerden hemde yaptıkları alışverişlerden prim alırsınız. Eğer altınıza iyi çalışan bir iki üye kaydedebilirseniz artık iş sizinde tahmin edemiyeceğiniz bir şekilde büyümeye başlar, grubunuz hızla büyür ve siz her üyelikten prim alırsınız.

Bu yüzden işinizi ciddiye alır ve grubunuzu genişletmeye başlarsanız bir kaç ay içerisinde tahmin edemeyeceğiniz bir ek gelire sahip olabilirsiniz.

4.Network Marketing Sistemi ile Alışverişlerden

Kazanç planında ki bir diğer kilit nokta budur. Aslında üyelikleride bir çeşit alışveriş gibi düşünebilirsiniz. Sonuçta her üyelikten normal alışverişlerde olduğu gibi yine prim alırsınız. Aradaki fark üyeliklerde prim oranları seviye farklarına göre hesaplanır alışverişlerde ise bu hesaplamaya ürünün puanı da dahil olur. Bu ne demek? Altınızdaki üyelerin yaptığı her alışverişten yine seviye farkına göre prim alırsınız.

Şimdi şirkete dahil olup bir kaç ay sonra ücretli ücretsiz toplamda 1000 kişilik bir alt grubunuzun oluştuğunu ve artık sizin kontrolünüz dışında grubunuzun devamlı büyüdüğünü düşünün. Bu hiç zor değil inanın heleki altınıza iyi çalışan üyeler kaydedebilirseniz.

Ayrıca ürünlerin sergileneceği web sitesi süper bir site olacak ve komple uyumlu çalışacak e-ticaret sitesinde ürünlerin satışı yapılacak.

5.Satış Ortaklığı Sisteminden

Satış ortaklığı sistemi yurt dışında oldukça yaygınlaşan Türkiyede ise henüz pek yaygınlaşamamış bir sektör. Bu sistemde ürün sahipleri ürünlerini network marketingde olduğu gibi son kullanıcıya yada ürünü kullanmayan sadece ürün satışından para kazanmak isteyen kişilere sattırırlar. Satış ortağı olan kişinin sattığı her üründen de satış ortağına belirli bir komisyon verilir. Fakat bu sistemde network marketingde olduğu gibi alt kademeler yoktur. Sadece ilk satıştan para kazanırsınız o kadar.

Bu işin en yaygın ve karlı olarak yapıldığı sektör digital ürünlerin olduğu sektördür. Yani bir e-kitap, yazılım yada bir web sitesine üyelik gibi. Bu digital ürünlerin üreticilerine hemen hiç bir masrafı olmadığı için ve yine depolama yada kargo gibi sorunlar olmadığı için ürün sahipleri çok yüksek oranlarda satış ortaklığı komisyonu verebilirler. Mesela bir güvenlik yazılımının bu sistemde %75 komisyonla satıldığını görebilirsiniz. Eğer ürün 100 tl ise siz her satışınızdan 75 tl kazanırsınız. Fakat dediğim gibi bir ürünü sattığınızda bir kere kazanırsınız ürünü sattığınız kişilerin satışlarından para kazanamazsnız.

6. Kendi Ürününüzün Satışlarından

Eğer ürün sahibiyseniz ürününüzü E-Ticaret & Network Marketing sistemine ekleyebilir ve mükkemmel bir müşteri kitlesine ürünlerinizi sattırma şansı yakalayabilirsiniz. Ürün sahipleri gerçekten bu sistem ile ciddi boyutlarda gelir elde edebilecekler.

Gördüğünüz gibi E-Ticaret & Network Marketing sistemi para kazanabilmeniz için başka hiç bir firmanın sunamadığı olanakları sunuyor ve sunmaya da devam edecek. Sizde bu sisteme sahip olmak istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

BANKA HESAP NUMARAMIZ
medyator
Alıcının Adı : FORS BİLİŞİM YAZILIM DONANIM OTOMASYON VE ARGE HİZ.SAN.TİC.LTD. ŞTİ.
Hesap No : 6297267
Şube Kodu : 421 - KAYSERİ
IBAN : TR24 0006 2000 4210 0006 2972 67
YUKARI

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN !

ŞİFRE HATIRLATMA