WhatsApp İletişim
 0850 888 00 38

MÜŞTERİ GİRİŞİ

TELEFON İLE DESTEK

0850 888 00 38
Telefon ile destek almak için lütfen arayın !

Google Adwords Reklamları

Ülkemizde internet üzerinden yapılan aramaların %98’i Google üzerinden karşılanmaktadır. Google arama motoru da birçok kriteri göz önüne alarak kullanıcılar arasında en doğru reklam verenleri bulmasını hedeflediği ve sürekli olarak geliştirdiği bir mantık kullanır. Firmamız da Google Adwords Reklamı konusunda gerekli desteği sizlere sunarak başarılı çalışma hayatında devam eder. Google, reklamları saat ve tarih ayarlaması ya da bölge seçimi gibi değişkenlik gösteren durumları sayesinde reklam veren firmalara, uygun kitlelere doğru zamanda ulaşmalarını sağlar ve gerçek bir pazarlama imkânı sunar. Firma olarak taleplerinize yönelik reklamlarınızı kaliteli bir şekilde hazırlamaya devam ediyoruz.

Google, birçok gazete ve dergi reklamlarından çok farklı olarak doğru bir şekilde ölçümleme şansı sunar. Uyguladığı bu sistem ise sizlere kolay bir şekilde maliyetli geri dönüş hesaplaması yapmanızı garanti eder. Ayrıca reklam stratejilerinizi de anlık olarak yönetme şansı sunar. Web sitelerinize ek olarak yerleştirilen bazı özellikler ile Google’ın sunduğu geri dönüş bilgilerini görebilir ve kullanıcıların hangi anahtar kelimelerle size ulaştığını takip edebilirsiniz. Bu sayede Google Adwords Reklamı konusunda odaklanılması gereken kelimeleri kullanmaya devam edebilirsiniz.

Reklamlarınız için Google Sertifikalı iş ortağı konusunda uzman olan bir ekiple çalışarak hesaplarınızın oluşturulması ve anahtar kelimelerinizin hazırlanması gibi pek çok konuda ve ayrıca performans önerileri için firmamızdan kesintisiz bir şekilde destek alabilirsiniz. Bununla birlikte reklam stratejileriniz doğrultusunda çalışanlarımız işlerinizi kolaylaştırmak adına her aşamada size destek vermeye devam eder. Google Adwords Reklamı optimizasyon çalışmaları ve minimum maliyet ile ilgi düzeyi yüksek olan anahtar seçimleri yapar ve kaliteli reklamları sizlere sunar. Bu anlamda minimum maliyetler ile daha yüksek ziyaretçi sayısına ulaşmanız için firmamız çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalarda en önemli durumlardan biri olan anahtar kelimeyi seçme sayesinde kelime trafiğinizi yükseltmeye devam ediyoruz.

Google Adwords Reklamı hizmetlerinde ilk olarak uzmanlarımız hesap açma işlemlerinizi tamamlar. Daha sonra reklamlarınızın yayınlanmasını sağlar. Bu sayede doğru hedef kitleye ulaşabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Bu işlem ile Google ve Google’ın iş ortaklığı yaptığı sitelerde belirlenen anahtar kelimeler doğrultusunda daha çok potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz. Sertifikalı olarak çalışan ekibimiz reklam verme talepleriniz doğrultusunda sürekli optimizasyon yapar ve en düşük maliyetlerle hedefe ulaşmanızı amaçlar. Google görüntülü reklam ağı hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Yine Google’ın iş ortaklarından oluşan bir sistem olduğu için belirlediğiniz hedef kitlelere ya da sitelere resimli reklam sunabilirsiniz.

Google Adwords Reklamı sayesinde arama ağında yayınlayabileceğiniz reklam ya da tek resim seçenekli modelleri ürün listeleme reklamlarıyla sunabilirsiniz. Bu sayede Google, ürünlerinizin açıklamalarını ve fiyat bilgilerini otomatik olarak sitenizden çeker ve ilgili sorularda gösterim sağlar. Bu sistem ile ayrıca Youtube üzerinden metin ya da görsel olarak reklam yayınlayabilirsiniz. Deneyimli proje ekibimiz gerekli çalışmaları hazırlan ve sizlere sunar. Web sitenizin ihtiyacı olan her şeyi sizlere sunan tecrübeli uzmanlarımız en iyi teknolojilerle %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır. Çok hızlı bir şekilde tamamlanan aktivasyon sayesinde Google reklamlarınız 1 ile 2 gün içinde yayına alınır.

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da arayan müşterilerin kısa sürede sizi bulmasını sağlayan bu uygulama ile daha fazla müşteri çekebilir ve doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşabilirsiniz. Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarınızın artması demektir. Bu yüzden Adwords reklamı sayesinde sunduğunuz ürün veya hizmetleri uygun zamanda müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca reklamlarınızı küresel ya da bölgesel olarak yayınlayabilirsiniz. Belirli ülke ya da şehirdeki işletmeniz üzerinden farklı bir uzaklıkta bulunan hedef müşterilere uygun reklamlar yaptırabilirsiniz. Google Adwords Reklamı dışında Adwords ile farklı imkânlardan da yararlanabilirsiniz.

Dijital reklamcılık, reklamlarınızla talep ettiğiniz türde müşteri hedeflemenize yardımcı olan bir filtreleme özelliğidir. Adwords ile internette reklam yayınladığınızda potansiyel müşterilere hizmet ya da ürünlerinizi rahatlıkla tanıtabilirsiniz. İlk olarak pazarlama hedeflerine ulaşmanızı sağlayan bu uygulamada kullanıcılar için ‘ara’ butonu ekleyebilir ve markanızı sergilemek adına da video reklamlarından faydalanabilirsiniz. Web sitenizde işlem yapabilme, mağazanızı ziyaret etme ve işletmenize telefon ekleme gibi sıkça kullanılan pazarlama hedeflerinden yararlanarak artık kârlılık oranını artırabilirsiniz.

Google arama motorundaki arama sonuçlarının ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden reklamlarınızla ilgili terimleri, arayan kullanıcıları hedefleyebilmeniz için anahtar kelime olarak seçmeniz gerekecektir. Ayıca bu reklamları günün belirli saatlerinde göstermeyi seçebilirsiniz. Hedef kitlenizle ilgili spesifik olmanız da gerekiyor. Yani ulaşmak istediğiniz kullanıcıların yaşını ve ziyaret ettiği siteleri seçerek daha çok kullanıcıya hitap edebilirsiniz. Google Adwords Reklamı ile ne kadar harcama yapmak istediğinize siz karar verebiliyorsunuz. Bununla beraber reklamlarınızın etkin düzeyini kontrol edebiliyor ve ortaya çıkan sonuçları iyileştirmek adına pratik bir şekilde değişiklik yapabiliyorsunuz.

Reklam konusunda en iyi sonuçları almak için kullanıcıları sizinle iş yapmaya teşvik edecek web sitelerinin kurulması gerekir. Bu anlamda firmamız ile iletişime geçerek size özgün tasarımlar yapmamızı sağlayabilir ve bu konuda gerekli tüm desteği alabilirsiniz. Önemli bilgileri sayfanın üst sıralarına yerleştirerek daha çok dikkat çeken bir tarz oluşturuyor ve web sitenizde gerektiğinde video ve resimleri en kaliteli görüntü seçenekleriyle hazırlıyoruz. Ayrıca medya içeriği abartısından kaçınarak tamamen müşterilerinize özel paylaşımlar yapmaya devam ediyoruz. Google Adwords Reklamı hizmetleri ciddi bir işlemdir ve üzerinde dikkatle çalışılması gerekir. Bu yüzden firmamız, uzun yılların verdiği deneyim sayesinde daha pek çok konuda sizlere yardımcı olmaya devam eder.

Adwords reklamlarının yararları hakkında da sizlere bilgiler sunalım. Bu yararlar;

  • Google’da reklam ya da ürünlerinizi arayan kişiler çok hızlı bir şekilde bilgilerinize ulaşır.
  • Sadece reklamlarınıza tıklayarak sitenize giriş yapan kullanıcılar Google üzerinden küçük bedeller kazanmanızı sağlar.
  • Günlük, haftalık ya da aylık bütçenizi kendiniz ayarlayabilirsiniz.
  • Tıklanma sayısını ve anlık harcamalarınızı Online olarak takip edebilirsiniz.

Google arama ağı reklamları optimizasyonu konusu firmanızı prestijini de artıracaktır. Optimize yöntemiyle hazırlanan reklamlarınız yatırım gelirlerinizi artırarak daha çok müşteriye ulaşmanızı da sağlar. Bu yüzden Google Adwords Reklamı hizmetlerinden faydalanmalı ve hedef kitlenizi seçerek hemen çalışmalara başlamalısınız. Bu reklamlarınızı ayrıca mobil uygulamalar ile destekliyor ve tüm cihazlardan görüntülenebilmesini de sağlıyoruz.

Firmamız bu hizmetlerin yanı sıra E-ticaret, SEO, İtibar yönetimi, Web tasarımı ve mobil uygulama konularında da hizmet vermeye devam eder. 2005 yılında sektöre giriş yaparak 1000+ müşterimize ulaşmış ve Kayseri merkezli firmamızdan sadece yurt içi değil, yurt dışı hizmetlerimizi de sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızın tamamında özel tasarımlar kullanıldığı için yüksek memnuniyet garantisini de beraberinde sunuyoruz. Kapsamlı ve hızlı bir teknik destek hizmetinin yanı sıra en son teknolojileri kullanarak yine en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamızla hemen iletişime geçerek bu hizmetlerin tamamından faydalanabilir ve çok kısa sürede bu uygulamaları kullanarak prestijli bir ilerleyiş sağlayabilirsiniz. Ayrıca firma olarak profesyonel kadromuzla Google Partner Ajans hizmeti de sunuyoruz. Hızlı ve başarılı uygulamalarımız sayesinde 10.yılımızda da güvenilir firmalar arasında olmaya devam ediyoruz.


BANKA HESAP NUMARAMIZ
medyator
Alıcının Adı : FORS BİLİŞİM YAZILIM DONANIM OTOMASYON VE ARGE HİZ.SAN.TİC.LTD. ŞTİ.
Hesap No : 6297267
Şube Kodu : 421 - KAYSERİ
IBAN : TR24 0006 2000 4210 0006 2972 67
YUKARI

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN !

ŞİFRE HATIRLATMA