WhatsApp İletişim
 0850 888 00 38

MÜŞTERİ GİRİŞİ

TELEFON İLE DESTEK

0850 888 00 38
Telefon ile destek almak için lütfen arayın !

Mobil Uygulama

Firmamız web tasarımı, E-Ticaret, SEO uyumlu siteler ve Sosyal Medya danışmanlığının yanında Mobil Uygulama hizmetleri sağlamaya devam eder. 2005 yılından günümüze kadar en iyi uygulamaları sizlerle buluşturan firmamız binlerce müşterisine sunduğu yüksek memnuniyet garantisiyle hem yurt içi hem de yurt dışındaki hizmetlerini sürdürmektedir.

Firmamızda yer alan reklam ve proje yöneticilerinin yanı sıra deneyimli yazılımcılarla birlikte özel çözümler sunuyor ve en son teknolojileri kullanarak Mobil Uygulama tasarımlar gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu uygulamada tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan ve kullanıcı deneyiminin ön plânda olduğu mobil tasarımlar gerçekleştirirken, yeni mobil teknolojileri de yakından takip ederek uygulamalarınızın tamamını en iyi teknolojilerle donatmaya devam ediyoruz. Geniş dil seçeneği sayesinde tüm yazılım dillerini kullanıyor ve çok yüksek performanslı yazılımları sizlerle paylaşıyoruz. Bununla beraber çoklu platformlarda yani İOS, Windows ve Android gibi sistemlerde sorunsuz çalışan uygulamaları firmamızdan talep edebilirsiniz.

En yenilikçi ve en şık mobil uygulamaları geliştirmek için hizmet veren çalışanlarımız birçok referansıyla dikkat çekmektedir. Kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak özenle Mobil Uygulama sunan firmamız ayrıca ortaya çıkardığı tasarımları, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeniden kodlayabilmektedir. Hazırlanan mobil uygulamanızın tüm sorunlara karşı testi yapılır ve raporlanarak saklanır. Akıllı telefonlara herhangi bir mobil uygulamayı indirdiğiniz zaman aslında dikkat ettiğiniz ilk şey uygulamanın tasarımıdır. Günümüz kullanıcıları da genel olarak tasarıma çok dikkat etmektedir. Bir mobil uygulamada beğeni kazanan ilk kriter bu şekildedir.

Mobil Uygulama tasarımlarına önem gösteren firmamız hazır şablon kullanmamaktadır. Dünya’nın tüm trendlerini takip ederek siz değerli kullanıcıların alışkanlıkları doğrultusunda özgün tasarımlar hazırlıyoruz. Genel anlamda kullanışlı ve sade tasarımlar üzerinde çalışıyor ve uygulamaları beğeninize sunuyoruz. Tasarımların her aşamasında değerli müşterilerimize ile iletişim halinde oluyor ve fikir alışverişinde bulunmaya devam ediyoruz. Taslak aşamasından sonra kullanıcılara göstererek olumlu/olumsuz geri bildirimler alarak Mobil Uygulama işlemlerini başarıyla tamamlaya özen gösteriyoruz. Gereken tasarım formatı ve çözünürlüklerin tamamlanmasında da yine müşterilerimizin fikirlerini almaya devam ediyoruz.

Hızlı ve kaliteli olarak hazırladığımız mobil tasarımlar sayesinde her ekran boyutunda sunulan bu tasarımları uygun fiyatlarla sunmanın gayreti içerisindeyiz. Uygulama tasarımlarından sonra önemli olan bir diğer husus ise stabil ve hızlı çalışmasıdır. Fonksiyonların tamamının sıfır hata ile tamamlanması ve kullanıcının herhangi bir hata ile karşılaşmadan işlemlerinin tamamlaması önemlidir. Aynı zamanda Türkiye’deki mobil internet hızı da biraz düşük olduğu için gerekli eklentileri ekliyor ve mobil uygulamanın verileri düzgün ve hızlı bir şekilde almasını sağlıyoruz. Bu sorunların çözümünde ise uygun ve kaliteli kodlama tekniklerinden yararlanıyoruz. İOS ve Android platformlarına yazılmış olan uygulamaların kodlamaları farklı dillerde yapılabilir.

Uygulamaların internetten aldığı verileri oldukça hızlı bir şekilde çekebilmesi ve daha az enerji tüketebilmesi için kodlamanın önemi dikkate alınmalıdır. Ücretsiz güncellemeler ile sizlere bu konuda gerekli desteği sunuyor ve tüm cihazlarda uygulamaların sorunsuz bir şekilde çalışmasını garanti ediyoruz. %100 müşteri memnuniyeti sayesinde binlerce müşterimiz için tüm yenilikleri takip eden uzmanlarımız birbirinden farklı ve hızlı uygulamaları kullanarak bu konuda herhangi bir sorun yaşamanızı engellemektedir.

Mobil Uygulama hazırlandıktan sonra bir diğer süreç ise test aşamasıdır. Özellikle İOS ve Android platformlarındaki işletim sistemleri farklı uygulamaların uyumlu bir şekilde çalışmasını engelleyebilir. Böyle bir durumun yaşanmaması adına tamamlanan projeler tekrar test aşamasından geçirilerek sizlere sunulur. Yine kullanıcı alışkanlıklarına göre test edilen mobil uygulamalarınız sayesinde sorunsuz bir şekilde çalışan mobil uygulamalar hazır hale getirilir.

Mobil Uygulama hizmetlerinin yanında mobil uygulama geliştirme çalışmalarımız da profesyonel ekiplerimiz tarafından sürdürülmektedir. Mobil teknoloji sayesinde iş dünyası ve bireylerin çalışma tarzı da değişebilmektedir. Bu durumda yazılım geliştirme, test hizmetleri ve entegrasyon hizmetlerini de başarıyla sizlerle paylaşıyoruz. Mobil aygıtların hayatımızdaki önemi oldukça fazladır. Öyle ki birçok sanal ortamda teknolojik gelişmeler devam eder ve sanal mağazalar üzerinden işlemler yapılır. Bu anlamda mobil uygulamanızda yaşanacak tüm teknik sorunları da hızlı ve kaliteli bir şekilde düzenleyerek sizlerle sunmaya devam ediyoruz.

Tablet ve akıllı cihaz uygulamalarının sürekli yaygınlaştığı günümüzde Global pazarda yer edinebilmek için Mobil Uygulama şarttır. Her ölçekteki projelerinizde harekete geçmeden önce proje analizi yapıyor ve projenizin de hayata geçirilmesi adına kullanıcı deneyimlerini en üst düzeyde tutmayı sürdürüyoruz. Bu anlamda firmamızla hemen iletişime geçebilir ve gerekli hizmetleri almaya başlayabilirsiniz. Günümüz insanlarının teknoloji çağından tek beklentisi hız ve kolaylıktır. Kurumların ürün ve hizmetlerini müşterisine sunması ve kısa yoldan ulaştırması gerekir. Bu yüzden günümüze kadar elde ettiğimiz tecrübeler sayesinde mobil uygulamalarınızı çok daha kolay ve gerçekçi bir şekilde sunmanın gururunu yaşamaya devam ediyoruz.

Ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü sağlayan mobil uygulamalar, 7/24 çalışabilen bir sistemle sunulur. Ayrıca her türlü hizmeti alabilmek adına tüm akıllı cihazlardan erişilebilmesi için ek hizmetlerimiz de mevcuttur. Kurumların kullanıcılarına erişmesine yardımcı olan ve yeni bir iletişim kanalı oluşturan bu sistem ile birlikte alternatif yöntem olarak tercih edilebilir. Buna en iyi örnek ise mobil bankacılıktır. Artık bankaya gitmeden tüm işlemleri mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştirebiliyor ve hayatınızı da kolaylaştırabiliyorsunuz.

Mobil Uygulama ve geliştirme hizmetleriyle kurum ve bireylere uzun vadeli çözümler sunan firmamız, bu alanda sürekli gelişime açıktır ve her türlü uygulamayı geliştirmeye devam eder. İster Android, ister İOS ya da Windows olsun, her alandaki çalışmalarımızla dikkat çekiyor ve sektördeki 10.yılımızı başarılı bir şekilde geride bırakıyoruz. Yılların verdiği deneyim ve binlerce müşteriye ulaşmamızın verdiği mutlulukla birlikte tüm mobil uygulamalarınızın hazırlanıp sizlere sunulmasında öncü firma olarak günün her saati sizlerleyiz.

Mobilde güvenlik durumu da söz konusudur. Örneğin kapalı devre sistemlerinde güvenliğe duyulan ihtiyacın azlığı kadar mobil platformlardaki ihtiyaç o kadar fazladır. Sağladığı büyük avantajların yanında güvenlik riskini de beraberinde getiren mobil uygulamalar geniş güvenlik seçenekleriyle donatılmalıdır. Firmamız geliştirmiş olduğu uygulamalarda mobil cihazınız ile merkez arasındaki verileri korumakta ve başkası tarafından ele geçirilmesini engellemektedir.

Mobil teknolojiler bu anlamda birçok kolaylığı sağlamaya devam etmektedir. Artık kişi ve kurumların bu teknoloji üzerinden hızlı ve bağımsız bir şekilde işlerini yürütebildiğini söyleyebiliriz. Wİ-Fİ ve 3G kullanımlarının artması da mobil cihazların çok daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır. Bu yüzden tüm kullanıcılara uyan çözümlerin üretilmesi gerekir. Geniş bir kitleye hitap eden mobil uygulamalar her sektörün ihtiyacını karşılayacak şekilde tarafımızdan hazırlanmaktadır. Üstelik düşük maliyetler ve oldukça kaliteli bir alt yapı sistemiyle birlikte sunulur.

Kurumların tüm süreçlerini yönetebilmesi adına dış dünya ile olan ilişkilerine her zaman önem verir. Bunun yanı sıra sosyal ihtiyaçlarının karşılanması için genel olarak kullanım anlamında ürettikleri çözümleri büyük kitlelere mobil uygulamalar sayesinde ulaştırmaktadırlar. Birçok dil desteği ile beraber e-ticaret alanındaki faaliyetlerini başarıyla sürdüren firmalar, kullanıcıların istedikleri yer ve zamanda alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Bu yüzden mobil uygulama hizmetlerinin dikkatli ve özenle hazırlanması gerekir. Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda bu fırsatların tamamından faydalanabileceğinizi unutmayın.

BANKA HESAP NUMARAMIZ
medyator
Alıcının Adı : FORS BİLİŞİM YAZILIM DONANIM OTOMASYON VE ARGE HİZ.SAN.TİC.LTD. ŞTİ.
Hesap No : 6297267
Şube Kodu : 421 - KAYSERİ
IBAN : TR24 0006 2000 4210 0006 2972 67
YUKARI

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN !

ŞİFRE HATIRLATMA