WhatsApp İletişim
 0850 888 00 38

MÜŞTERİ GİRİŞİ

TELEFON İLE DESTEK

0850 888 00 38
Telefon ile destek almak için lütfen arayın !

SEO NEDİR?

SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

Özel SEO uygulamaları

Özel SEO uygulamaları bir web sitesi için günümüzde en önemli çalışmadır ve arama optimizasyonu anlamına gelir. Yani web sitenizin belirli kelimelerde Google tarafından ilk sıralara taşınması işlemidir. Site içi ve site dışı SEO olarak ikiye ayrılan bu çalışmaların tamamı firmamız tarafından başarılı bir şekilde tamamlanarak sizlere sunulur. Arama motorlarında yükselmek için artık tüm web sitelerinin SEO çalışmasıyla desteklenmesi gerekir.

Hızlı ve kapsamlı teknik destek hizmeti sunan firmamızla iletişime geçerek web sitelerinizin arama optimizasyonunu yaptırabilir ve en son teknolojilerden yararlanabilirsiniz.
Doğal bir popülarite sağlama sanatı olarak adlandırılan bu uygulamayı sadece SEO uzmanları yapabilir. Google’da sitenizin üst sıralarda olması gerçek anlamda firmanızın ön plâna çıkmasını sağlar ve tüm tanıtım ve reklamların da kullanıcılara hızlı bir şekilde ulaştırılmasına neden olur.

Bir sitenin popüler olmaya başladığını gören Google, düzenli ziyaretçi artışını gördükten sonra sitenizi üst sıralara taşır. Ayrıca arama motoru bu gelişmeyi, yapılan paylaşımlardan ve ziyaretçi sayısından anlamaktadır.

SEO REFERANSLARIMIZ

Doğal olmak, SEO çalışmalarının anahtar kelimesidir.

Yani Google, yükseltme mantığı olarak her zaman doğallıktan yanadır.

Bu anlamda tüm çalışmaları site sahibinin bilgisi dâhilinde gerçekleştirerek var olan web sitenizi üst sıralara taşımak için gerekli çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel bir SEO çalışması için uzman ekiplerden oluşan çalışma arkadaşlarımız maksimum müşteri sayısına ulaşmanız için kaliteli bir proje takibi yaparak web sitenizi teslim eder. Bunun yanı sıra markalarınız için Google Adwords reklamlarıyla beraber birçok internet platformunu kapsayan hedef kitlenizi kısa sürede artırmaya devam ediyoruz.

Lokal SEO çalışmalarımız ile birlikte kısa sürede internet üzerinden yeni müşteriler elde etmenizi sağlarken Google işletme kaydınızı yapıyor ve haritalardaki sonuçlarda işletmenizin rahatlıkla görüntülenebilmesini de sağlamaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra web sitenizin link inşasını gerçekleştirerek baclink ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Firmamız, markalarınız işin sosyal paylaşım platformlarında maksimum kazanç elde etmenizi de garanti etmektedir. İçerik optimizasyonu konusunda özgün içerikler sağlayarak müşterilerinizin size çok daha kısa sürede ulaşması da garanti edilmektedir.

Google ve farklı arama motorları artık algoritmasını geliştirmek için sürekli güncellenmektedir. Buradaki amaç ise kullanıcılara çok daha iyi deneyimler sunmaktır. Bir diğer ifadeyle ilgili anahtar kelime ile arama yapan kişilere doğru bilgiyi ulaştırmaktır. Bu durumda sizlerin de web siteleriniz için kaliteli bir SEO çalışması yaptırmanız önemlidir. Firmamız sıra dışı stratejiler ile birlikte benzersiz sonuçları üretir ve bağımsız bir ekiple çalışır.
SEO hizmetleri kategorize edildiğinde 7 aşamada incelenebilmektedir. Bunlar;

• Sayfa içi optimizasyon işlemler,
• Backlink ve site içi temizlik,
• Rakip analizleri,
• Pazar araştırması ve anahtar kelime seçimi,
• İçerik geliştirme işlemleri,
• Link inşa etme ve
• Kontrol ve raporlamadır.
Kurumsal seo hizmeti çok önemlidir. Marka psikolojisinin bilinmesiyle yapılacak olan bu çalışma, ürettiğiniz ürün ya da hizmetlerin en büyük kullanıcı kitlelerine ulaşmasını sağlar ve şirket imajınızı da olumlu yönde etkilemektedir. Bu yüzden kurumsal seo ciddi anlamda bir uzmanlık gerektirir. Firmamız yılların verdiği deneyim sayesinde seo uyumlu web sitelerinizi en uygun fiyatlarla sizlere sunmanın gayreti içerisindedir. Web sitenizin arama motorlarında ilk sıralarda yer alması belirttiğimiz üzere imajınızı da %100 olumlu yönde etkilemektedir.

Kurumsal seo hizmetleri, tercih edilen anahtar kelimelere göre site içi seo ve site dışı seo çalışmaları olarak yapılır. Ayrıca özel blog çalışmalarınızı da desteklemeniz gerekmektedir. Genel bir seo çalışma süresi arama kelime gruplarına göre 3 ile 9 ay arasında bir değişiklik gösterebilir. Bu yüzden ciddi bir çalışma olduğunu unutmamak gerekir. SEO çalışmaları bu anlamda doğrudan pazarlama amacı dışında markanın imajını da etkiler ve kurumsal firmanızın dış yüzünü müşterileriniz ile buluşturmaya yarar. Yine kurumsal seo faaliyetleri takip gerektiren bir işlemdir. Bir uzmanın yapması gereken bu çalışmalar şirketlere oldukça yüksek kazançlar sağlar. Bu çalışmanın iş yükünü artıran bir diğer durum ise çalışmanın devamlı olmasıdır. Sürekli bir web sitesinin açıldığı günümüzde, farklı kullanıcıların sizden öne geçme şansı her zaman vardır. Bu yüzde SEO çalışması dikkat ve süreklilik gerektiren bir hizmettir.

Daha az maliyetlerle daha çok organik hit getiren
Seo çalışması dijital reklam pazarlamanın önemli ayaklarındandır.

Firmanızı ilgilendiren anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almak sizi hedef kitlenize çok daha hızlı bir şekilde ulaştıracağından bu konuda hassas olmalı ve çalışma yaptıracağınız firmayı iyi bir şekilde seçmeniz gerekir. Bu faaliyetlerin günümüzde işin uzmanı olmayan kişilere devredilmesi durumunda ise maddi ve manevi anlamda zarara uğrayacağınızı unutmayın. Kendini SEO uzmanı olarak tanıtan ve herhangi bir referansı olmayan kişi ve kurumlar arama motorlarında hileli bir şekilde seo yaparak sitenizi çok kısa süreli üst sıralarda tutabilir. Kısa bir süre sonra ise siteniz bir daha yükselmemek kaydıyla çok arka sıralara gerileyebilmektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Ok

OPTİMİZASYON

Site içi optimizasyonla başlayan süreçte son derece tecrübeli olan çalışanlarımız ilk adımı atar ve sitede var olan eksik ve hataları giderdikten sonra rapor hazırlar. Bu raporda siteniz için yapılacak çalışmalar önem sırasına göre düzenlenir ve çalışmalara başlanır.

Ok

BACKLINK

Sayfa içi optimizasyon işlemi bittikten sonra backlink profili incelenir. Ancak daha önce bir seo çalışması yapılmış ve backlink çalışması gerçekleştirilmiş ise link profili sağlıksız olacaktır. Bu durumda da gerekli çalışmaları sağlıyor ve kalitesiz olan backlinklerin temizlenerek yeniden yapılandırılmasını gerçekleştiriyoruz.

Ok

RAKİP ANALİZİ

SEO uygulamasında başarılı olmak için ayrıca rakip analizinin uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan bir web sitesini rakip olarak ciddiye almamalısınız. Böyle bir durumda hile yöntemine başvuran bazı firmalar sitenin geleceğini şimdiden karartmakta ve kısa süreli kazanç sağlamalarına neden olmaktadır.

Ok

ANAHTAR KELİME

Seo çalışmasında en önemli aşamalardan olan anahtar kelime seçimine özen gösteren firmamız, en yüksek düzeyde başarı ve kazanç sağlayabileceğiniz anahtar kelimeleri tespit ederek size raporlar. Sizlerin onayı alındıktan sonra bu süreçte gerekli işlemler yapılarak seo’ya uygun bir şekilde web siteniz hazırlanmış olur.

Bir web sitesinin önemli basamaklarından biri de içerikleridir. Arama motorlarındaki algoritmalar ne kadar değişirse değişsin, içeriğe verdiği önem her zaman aynıdır. Özgün ve zengin bir içerikler hazırlanan web siteleri her zaman başarılı bir şekilde kalıcılığını sürdürmektedir. Firmamız bu konuda gerekli tüm desteği sunar ve başarılı bir şekilde uygulamalarına devam eder. Uzun vadeli bir iş olan SEO çalışmaları için 2005 yılından günümüze kadar başarılı çalışma hayatını sürdüren firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu çalışmaların yanı sıra sizlere web tasarımı, Google Adwords reklamları, Sosyal medya danışmalığı ve itibar yönetiminin yanı sıra e-ticaret gibi pek çok alanda hizmet vermeye devam ediyoruz. %100 memnuniyet ilkesiyle birlikte hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki binlerce müşterimize bu hizmetleri sunmaya ve hızlı ve kapsamlı bir teknik destek hizmeti vermeye devam ediyoruz. Firmamız en son teknolojileri kullandığı için programlama ve yazılım konularında da üst düzey çalışmalarını sizlerle paylaşmaya devam eder. Bizimle iletişime geçerek taleplerinizi bildirebilir ve kaliteli bir şekilde hizmet almaya başlayabilirsiniz.
BANKA HESAP NUMARAMIZ
medyator
Alıcının Adı : FORS BİLİŞİM YAZILIM DONANIM OTOMASYON VE ARGE HİZ.SAN.TİC.LTD. ŞTİ.
Hesap No : 6297267
Şube Kodu : 421 - KAYSERİ
IBAN : TR24 0006 2000 4210 0006 2972 67
YUKARI

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN !

ŞİFRE HATIRLATMA